Mražené, chlazené, nechlazené

  • Vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava při kontrolované teplotě
  • LTL i FTL transport, komplexní řešení dodavatelského řetězce,  just-in-time
  • Vyřízení všech formalit spojených s importem a exportem
  • Rezervace celosvětové námořní dopravy
  • Zajištění služeb chladírenského skladování v přístavech nebo vnitrozemí

Perfektní kvalita vašich produktů zabezpečena. Od dodavatele až na pobočku.

Vozidla FrigoSpedTrans poskytují dokonalé prostředí pro nejširší výběr potravin. Čerstvé maso, ryby, ovoce a zelenina, mražené nebo pekařské výrobky, všechny udržíme ve skvělé kondici po celou dobu přepravy.

Systém telematického monitoringu vám dává v reálném čase přehled o vašem zboží a plnou kontrolu.

Jsme jedním z ověřených evropských poskytovatelů komplexních dodavatelských služeb. Pokrýváme všechny aspekty logistického procesu, včetně exportních a importních formalit, zajištění služeb chladírenských skladů nebo intermodálních řešení přepravy.

Bez ohledu na druh výrobku, množství, vzdálenost nebo náročnost transportního procesu, FrigoSpedTrans je vaším strategickým partnerem.

Spolehlivost

Všechna vozidla jsou vybavena satelitním systémem sledování a bezpečnostním alarmem. Teplotu zboží může zákazník monitorovat po celou dobu. Přeprava je pojištěna dle úmluvy CMR.

Rychlost

Naše interní procesy spolu s inovativním softwarem zajišťují efektivní využití každého najetého kilometru. Poptávky vyřizujeme pružně, zboží dopravíme včas.

Podpora 24/7

24/7 jsme na silnicích, 24/7 jsme na telefonu. V dopravě se může stát cokoli. Nenecháme vás na holičkách. Problémy řešíme obratem. Vždy víte, co se s vaším zbožím aktuálně děje.